سوالات متداول

در حال حاضر خیر! رگال خاص فروشگاه حضوری ندارد اما میتوانید با هماهنگی قبلی برای سفارش به دفتر کارخانه مراجعه کنید

به علت حجیم بودن محصولات امکان ارسال رایگان وجود ندارد و هزینه ارسال بار به عهده مشتری میباشد. اما رگال خاص اقداماتی جهت کاهش هزینه ی ارسال صورت داده تا مبلغ حمل و نقل برای شما عزیزان مقرون به صرفه تر باشد ، توجه داشته باشید همواره قبل از ارسال، هزینه ی حمل و نقل به شما عزیزان اعلام میشود.

بار مشتریان عزیزی که از شهرستان سفارش میدهند به صورت کامل بسته بندی شده و تحویل باربری میشود ، در هنگام تحویل گرفتن محصول، هرینه ی ارسال را به باربری پرداخت مینمایند.

برای اطلاع از زمان دقیق ارسال میتوانید با رگال خاص تماس بگیرید اما به طور کلی محصولات آماده فردای روز ثبت ، و محصولات تولیدی و سفارشی بین یک هفته تا ده روز کاری بعد از ثبت ارسال میشوند.

شما عزیزان همواره میتوانید از طریق سایت رگال خاص با خیال راحت اقدام به خرید نمایید . وب سایت رگال خاص دارای نشان تجارت الکترونیک (ای نماد) از وزارت صنعت و معدن میباشد و توسط پرداخت امن زرین پال پشتیبانی میشود . در صورتی که تمایل به خرید از طریق سایت ندارید میتوانید عکس محصول مورد نظرتان را به یکی از شماره های موجود در سایت واتساپ کنید و سفارش خود را از طریق واتساپ ثبت نمایید.

صد در صد! در زمان تحویل کالا اگر مشاهده کردید که محصول کیفیت مورد نظر را ندارد، میتوانید کالا را مرجوع کرده و وجه خود را پس بگیرید ، البته این امکان تنها برای مشتریانی است که در استان تهران زندگی میکنند.

جنس شاسیها از پروفیل مبلی آهن میباشد که نسبت به پروفیلهای آهن ساختمانی و صنعتی بسیار سبک تر بوده و دارای سطح بهتری هستند این پروفیلها به علت رنگ پذیری بهتر و حمل و نقل راحت تر مصرف دکوری دارند.

جنس طبقات از ام دی اف میباشد و همواره سعی بر استفاده از طرح های به روز و جدید میشود . در حال حاضر به علت نقص های چوب طبیعی (تاب برداشتن ، نیاز به مراقبت و ...) از این متریال استفاده نمیشود اما در صورت سفارش، از روکش چوب طبیعی استفاده میکنیم.

تمامی محصولات قابلیت تحمل حداکثری بار را دارند  ، یعنی ساخته شده برای اینکه تمام طول میله ی رگال ، با تراکم زیاد لباس چیده شود . همواره در نظر داشته باشید محصولات از نظر تحمل وزن ، ضمانت یکساله دارند و در صورت شکستن رگال بر اثر بار گذاری شامل ضمانت میشوند

در صورتی که جواب سوال خود را نیافتید کارشناسان ما در ساعات اداری آماده پاسگویی به شما عزیزان میباشند.