مقالات

خرید آنلاین رگال دیواری

خرید آنلاین رگال دیواری

ایا شما نیز در این روزهای اوج کرونا به فکر خرید آنلاین رگال دیواری افتاده اید؟ دیدن کمد شلوغ و نامنظم که به هیچ وجه قابل جمع آوری نیست برای همه ناخوشایند است. یکی از اتفاقات کلافه کننده در طول روز دیدن انبوهی از لباس های چروک می باشد که شما را مجبور می کند به ازای هر بار بیرون رفتن تمامی لباس های خود را اتو بکشید. این کار وقت زیادی از شما می گیرد و طبیعیتا حوصله سر بر است.

برای حل این مشکل راه حلی اندیشیده اید؟

معمولا لباس ها به دلیل انباشته شدن بر روی هم و نبودن فضای کافی چروک و خراب می شوند. اتو کشیدن مداوم نیز سبب می شود عمر لباس ها کاهش پیدا کند. بهترین راه حل ایجاد فضای کافی برای لباس ها می باشد. اما با وجود خانه های کوچک که دارای کمد دیواری نقلی می باشند، چگونه می توان انبوه لباس ها را درون آن ها جای داد؟

یکی از روش ها این است که کمد دیواری جدیدی درون اتاق تعبیه کنید. آیا فضای کافی برای این کار در اختیار دارید؟ آیا از هزینه های نصب کمد دیواری در اتاق خود اطلاعاتی دارید؟ خانه های کوچک با متراژ پایین عموما فضای کافی برای این کار ندارند و نمی توان یک بخش دیگر نیز برای کمد دیواری در نظر گرفت.

بهترین راه حل برای شما استفاده از رگال لباس است. رگال لباس در طرح ها و مدل های مختلفی تولید و عرضه می شود. بدین ترتیب می توان برای هر بخشی از خانه که بلا استفاده است، از رگال لباس استفاده کرد.

خرید آنلاین رگال دیواری

خرید آنلاین رگال دیواری

چگونه یک رگال لباس مناسب انتخاب کنیم؟

اگر سری به فروشگاه رگال خاص بزنید با انواع و اقسام رگال مواجه می شوید که هرچه بیشتر مشاهده کنید بدتر سردرگم خواهید شد. ما در اینجا هستیم تا بهترین انتخاب را با ما داشته باشید. برای حل این مشکل با ما همراه باشید.

محل قرارگیری رگال لباس را تعیین کنید: انتخاب و خرید آنلاین رگال دیواری بدون در نظر گرفتن محل قرارگیری آن ممکن است انتخاب درستی نباشد. در صورتی که رگال برای فضای مورد نظر بیش از حد بزرگ باشد مجبور هستید آن را تعویض کنید و یا اینکه ممکن است خرید آنلاین رگال دیواری برای محل مورذ نظر بسیار کوچک باشد.

ابعاد حدودی رگال را محاسبه کنید: در صورتی که می خواهید به خرید آنلاین رگال دیواری بپردازید، محدوده ای که قرار است رگال در آن قرار گیرد را اندازه گیری کنید. رگال هایی که در رگال خاص به فروش می رسند دارای ابعاد مختلفی هستند و با محدود کردن انتخاب خود راحت تر می توانید به انتخاب و خرید آنلاین رگال دیواری بپردازید.

نوع رگال را مشخص کنید: بهترین انتخاب برای منازل استفاده از رگال دیواری می باشد. رگال دیواری ابعاد و اندازه های مختلفی دارد و شما می توانید با توجه به حجم لباس خود اندازه مورد نظر را تعیین کنید. همچنین خرید آنلاین رگال دیواری فضای کمی را اشغال می کند. در واقع شما در بخش کوچکی از اتاق خود دارای رگال دیواری خواهید بود.

خرید آنلاین رگال دیواری: نیازی به خروج از منزل در این روزهای اوج کرونا نیست. ممکن است با ورود به یک فروشگاه نتوانید تمامی مدل های آن را مشاهده کنید، در نتیجه انتخاب درستی نخواهید داشت. تنها با ورود سایت رگال خاص می توانید انواع رگال را در آن مشاهده کنید و به خرید آنلاین رگال دیواری بپردازید.

کسب اطلاعات بیشتر: انواع رگال لباس برای فروشگاه

ویژگی های رگال دیواری

  • رگال جدید نگهدارنده لباس
  • با طراحی جدید دوبل
  • مناسب استفاده در فضاهای کم
  • قابلیت جمع شدن و باز شدن آسان
  • دارای میله های فلزی بسیار باکیفیت
  • قابلیت تنظیم میله ها بصورت تلسکوپی تودرتو
  • قابلیت تنظیم عرض از 90 الی 180 سانتی متر
  • قابلیت تحمل وزن تا 50 کیلوگرم
  • نصب بسیار آسان
  • کیفیت و دوام

 

قیمت خرید آنلاین رگال دیواری

همانطور که بیان شد زرگال دیواری دارای ابعاد و اندازه های متفاوتی است. حتی می توانید از رگال دیواری نوع تلسکوپی آن استفاده کنید که در صورت نیاز بتوانید طول رگال را برای قرار دادن لباس های خود افزایش دهید. به دلیل تنوع نمی توان یک قیمت واحد برای رگال ها در نظر گرفت. شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع رگال دیواری و خرید آنلاین رگال دیواری می توانید به بخش فروشگاه رگال خاص مراجعه کنید و قیمت های مختلف رگال دیواری را مشاهده کنید.

 

جمع بندی

خرید آنلاین رگال دیواری

خرید آنلاین رگال دیواری

با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن فروشگاه های اینترنتی مردم ترجیح می دهند که خریدهای خود را به صورت آنلاین و به دور از شلوغی بازار انجام دهید. شما عزیزان برای خرید آنلاین رگال دیواری می توانید با رگال خاص همراه باشید. رگال خاص عرضه کننده انواع رگال در طرح ها و مدل های مختلف می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.