مقالات

رگال لباس برای منزل

رگال لباس برای منزل

اگر به سیر تولید و عرضه رگال لباس برای منزل نگاهی بیندازید متوجه می شوید که از گذشته تا کنون رگال لباس برای منزل دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده است. به طور قطع می توان گفت پیش از این رگال لباس برای منزل کاربرد فراوانی نداشت و کمتر کسی به رگال لباس برای منزل به عنوان بخشی از دکوراسیون نگاه می کرد. ولی امروزه این وسیله جزو لاینفک منازل شده است و به همین دلیل تلاش بر این بوده است به بهترین نحو تولید آن پیشرفت کند.

امروزه در بازار فروش رگال شاهد انواه مختلف رگال لباس برای منزل هستیم. اگر سری به فروشگاه رگال لباس بزنید با انواع مختلفی از رگال مواجه می شوید که برای بخش های مختلفی از منزل شما طراحی شده است و به راحتی می توانید آن را با لوازم منزل خود ست کنید. بنابراین اگر شما هم با کمبود فضا در کمد خود مواجه هستید و همواره بخش عظیمی از لباس های شما چروک می شود بهتر است نگاهی به رگال لباس برای منزل بیندازید.

 

انواع رگال لباس برای منزل

از آنجایی که بانوان محترم بسیار بر چروک و تا شدن لباس های خود حساس هستند ترجیح می دهند تمامی لباس های خود را آویزان کنند تا اندکی از شر اتو کردن لباس راحت شوند. بیشتر افراد مایلند لباس های خود را با فاصله آویزان کنند که شاهد چروک شدن آن ها نباشند. اما برای این کار بایستی فضای کافی وجود داشته باشد.

قرار دادن دو کمد در یک اتاق نمود خوبی برای دکوراسیون اتاق شما ندارد و یک کمد نیز پاسخگوی نیازهای بانوان نمی باشد. بنابراین باید به روشی دیگر مشکل را حل کرد. برای این کار رگال لباس برای منزل تهیه و توزیع شد که علاوه بر برطرف نمودن نیاز شما، دکوراسیون منزل نیز بسیار شکیل تر می شود.

رگال لباس خانگی

متنوع ترین نوع رگال ها را رگال لباس خانگی تشکیل داده است که جذابیت بسیار زیادی نیز برخوردار است. این نوع رگال به دلیل قیمت پایین تر نسبت به دیگر رگال ها طرفداران زیادی دارد. همچنین می توانید علاوه بر آویزان کردن لباس بخشی دیگر از این رگال را به قرار دادن کیف و کفش اختصاص دهید.

رگال لباس برای منزل

رگال لباس برای منزل

رگال لباس دو لاین

از دیگر رگال لباس برای منزل می توان به رگال هایی اشاره کرد که علاوه بر این که فضای خیلی کمی از منزل شما اشغال می کنند، حجم بسیار زیادی از لباس را در بر می گیرند. این رگال برای افرادی مناسب است که فضای زیادی در اتاق ندارند و مشکل کمبود جا مواجه هستند. رگال های دولاین فضای بسیار خوبی برای آویزان کردن لباس های کوتاه و بلند را برای شما فراهم می کنند.

رگال لباس برای منزل

رگال لباس برای منزل

رگال خانگی ایستاده

از دیگر رگال لباس برای منزل که بسیر پرکاربرد می باشد رگال ایستاده می باشد. این رگال فضایی برای آویزان کردن لباس دارد و هم چنین بخشی را برای قرار ادن کیف و کفش اختصاص داده است. نسبت به دیگر رگال ها این رگال فضای بیشتری را اشغال می کند ولی متناسب با فضای اشغال شده حجم زیادی از البسه و لوازم شما را در بر می گیرد.

رگال لباس برای منزل

رگال لباس برای منزل

رگال آینه دار

از رگال هایی که بسیار برای منازل شما پرکاربرد است می توان به رگال آینه دار اشاره کرد که بخشی از رگال به آینه قدی اختصاص داده شده است. این رگال برای منازلی که با کمبود جا مواجه هستند و نمی توانند آینه قدی در اتاق قرار دهند بسیار مناسب است. با داشتن این رگال دیگر نیازی به آینه ی دراور ندارید و هر لباسی که پرو می کنید به راحتی می توانید درون آینه مشاهده کنید.

رگال لباس برای منزل

رگال لباس برای منزل

رگال دو تکه

اگر فضای خوبی برای قرار دادن رگال لباس برای منزل در نظر گرفته اید بهتر است سری به رگال های جدید بزنید. رگال دو تکه از جدیدترین رگال های موجود در بازار است که دکوراسیون بسیار زیبایی را برای اتاق شما به ارمغان می آورد. این رگال از دو بخش تشکیل شده است. یکی از آن ها مخصوص آویزان کردن لباس و دیگر برای قرار دادن کیف و کفش و دیگر لوازم می باشد. این رگال از شیک ترین رگال ها می باشد که می توانید آن را با دکوراسیون اتاق خود ست کنید.

رگال لباس برای منزل

رگال لباس برای منزل

رگال خانگی کشویی

برخی می خواهند با یک تیر دو نشان بزنند و علاوه بر داشتن رگال، وسیله ای بخرند که بتواند نقش دروار را نیز بازی کند. بدین ترتیب به وسیله ای نیاز دارند که دارای کشو باشد. برخی از گال های خانگی رگال خاص دارای کشو نیز می باشند که شما بتوانید لوازم شخصی خود را درون کشو قرار دهید تا در معرض دید نباشد. این رگال فضای بسیار زیادی برای قرار دادن لباس، کیف، کفش، لوازم شخصی و … دارد.

رگال لباس برای منزل

رگال لباس برای منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.