مقالات

رگال لباس چرخدار

رگال لباس چرخدار

اگر به دنبال رگال لباس چرخدار هستید، با ما همراه باشید. بسیاری از خانه هایی که امروزه طراحی و ساخته شده اند، در تمامی اتاق خواب های خود کمد دیواری ندارند و معمولا افراد با کمبود جا برای آویزان کردن لباس های خود مواجه هستند. در خانه هایی با جمعیت بیش از دو نفر نیز یک کمد دیواری جوابگوی نیازهای تمامی افراد نیست. بنابراین باید یک فکری به حال لباس های خود بکنیم.

برخی از فروشگاه ها دائما در حال تغییر دکوراسیون هستند، در واقع این کار را به نوعی جذب مشتری می دانند. با وارد کردن محصولات جدید سعی می کنند جای رگال ها را عوض کنند تا برخی از لباس ها بیشتر به چشم بیایند. برای اینکه رگال های شما این قابلیت را داشته باشد که در کوتاه مدت بتوانید جای آن ها را عوض کنید، باید از رگال لباس چرخدار رگال خاص استفاده کنید که بتوانید به راحتی جای آن ها را عوض کنید.

 

رگال لباس چرخدار

یکی از وسایلی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است رگال لباس می باشد. پیش از این به مدل های محدودی از رگال لباس وجود داشت که به هیچ وجه در منازل استفاده نمی شد و تنها در فروشگاه ها به چشم می خورد. اما امروزه با انواع مختلفی از رگال لباس روبرو هستیم که برخی صرفا برای منازل طراحی و تولید شده اند.

در میان انواع رگال لباس برای منزل و فروشگاه ها، رگال لباس چرخدار به چشم می خورد که اتفاقا طرفداران بسیار زیادی را از میان صاحبین کسب و کار دارد. این رگال ها همان طور که از نامشان پیداست، چرخدار هستند و به راحتی قابلیت جابجایی دارند. حتی زمانی که رگال لباس چرخدار پر از لباس است مشکلی برای جابجایی آن ندارید و به راحتی می توانید آن را هل بدهید و مکان آن را عوض کنید. این نوع رگال برای فروشگاه هایی که در فصاله زمانی کوتاهی دکوراسیون فروشگاه را عوض می کنند بسیار مناسب است.

در این بخش می خواهیم شما را با انواع رگال لباس چرخدار که می توانید برای فروشگاه شما مناسب باشد معرفی کنیم. برخی از این رگال های لباس برای منازل نیز مناسب هستند و می توانید با استفاده از آن ها به اتاق خود سروسامان دهید.

رگال لباس چرخدار

رگال لباس چرخدار

رگال لباس چرخدار برای منازل

از دیگر استفاده های مفید رگال لباس چرخدار می توان به استفاده از آن در منازل اشاره کرد. این نوع رگال ها به خصوص هنگام تغییر دکوراسیون در منزل و یا اسباب کشی بسیار مناسب می باشند و دیگر نیازی به بلند کردن رگال لباس چرخدار نیست، با کشیدن رگال روی سطح زمین می توانید به راحتی رگال را جابجا کنید. توجه داشته باشید برخی از رگال های لباس چرخدار مانند رگال لباس چرخان دارای ابعاد بزرگی است. این نوع رگال لباس چرخدار اصلا برای منازل مناسب نیست، چرا که فضای بسیار زیادی را اشغال می کند و سبب می شود بخش بزرگی از اتاق خواب شما گرفته شود. اما می توانید از از دیگر رگال لباس های چرخدار که مناسب برای منازل است، استفاده کنید.

کسب اطلاعات بیشتر: خرید رگال لباس برای اتاق خواب

رگال لباس چرخدار برای فروشگاه ها

رگال لباس چرخدار

رگال لباس چرخدار

وسیله ای که در هر فروشگاهی لازم است، رگال لباس می باشد. این رگال ها برای فروشگاه هایی که کوچک هستند بسیار مناسب است، چرا که راحت تر می توانند محصولات خود را دسته بندی کنند و در معرض دید قرار دهند. امروزه اکثر مغازه دارای اجاره بالایی است و هرچه متراژ بالاتر می رود، بر قیمت اجاره بهای آن ها نیز افزوده می شود. بنابراین باید از تجهیزاتی استفاده کنید که حداکثر استفاده را از فضا داشته باشید. رگال لباس چرخدار نیز یکی از این تجهیزات است که می توانید برای فروشگاه خود از آن استفاده کنید.

رگال های لباس در ابعاد و جنس های مختلف دارای کیفیت استاندارد می باشد و به راحتی می توانند تا 50 لباس را نیز روی خود جای دهند. فروشنده هایی که با انواع رگال لباس آشنا نیستند همیشه از فضای کم فروشگاه خود ناراضی هستند. چرا که تنها با قرار دادن دو رگال لباس بزرگ تمامی فضای فروشگاه اشغال کرده اند. در باب خرید رگال لباس، علاوه بر قیمت مناسب بودن رگال لباس نیز از اهمیت آماده‌ی ارسال ای برخوردار است. در صورتی که از فضای کافی در فروشگاه خود برخوردار نیستید، بهتر است با انواع رگال لباس آشنا شوید و سپس اقدام به خرید رگال لباس کنید.

 

رگال ها چه کاربردی دارند و چرا باید از آن ها استفاده کرد؟

این رگال ها با توجه به کارایی بالایی که دارند اما قیمت انها به نسبت کمد و ام دی اف بسیار پایین تر است و به صرفه تر از ان ها میباشد .همچنین می توانید آن را برخلاف قفسه و کمد دیواری جابه جا کنید. هم برای تغییر دکوراسیون و هم اگر قصد جابه‌جایی مغازه را داشتید می توانید انها را نیز همراه خود ببرید

برای مغازه استفاده از این رگال ها بهترین انتخاب است زیرا لباس ها چروک و کثیف نمی شوند و هم به راحتی در معرض دید مشتری قرار می‌گیرند حتی برای منزل و اتاق خود می توانید از این رگال ها استفاده کنید .

در مغازه و فضاهای کوچک این وسیله باعث صرفه جویی در فضا می شود و شما با تعدادی از آنها می توانید بیشمار لباس را به نمایش بگذارید

مزیت دیگر انها این است که نصبشان راحت میباشد و مهارت خاصی نمی خواهد پس نگران نصب آن نباشید.

ممکن است هنگام خرید رگال با وسیله ای به عنوان شاخک رگال روبرو شوید این وسیله برای این است که شما بتوانید لباسهای بیشتری روی رگال اویزان کنید. جنس ان معمولا فلز استیل است و می توانید آن را همراه رگال خریداری کنید .

خربد رگال بسیار ساده است و می توانید برای خرید به دو روش عمل کنید اولین مورد خرید حضوری از مغازه می باشد و شما با دیدن انواع مدلها در مغازه یکی از انها را انتخاب کنید البته توجه کنید که جنس فروخته شده پس گرفته نمی‌شود پس هنگام خرید دقت زیادی به خرج دهید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.