مقالات

قیمت رگال لباس استیل

قیمت رگال لباس استیل

در مورد قیمت رگال لباس استیل اطلاعاتی دارید؟ امروز می خواهیم در مورد رگال لباس استیل و قیمت آن صحبت کنیم. همانطور که می دانید پر فروش ترین رگال ها در فروشگاه ها این روزها رگال لباس استیل می باشد چرا که هم از دوام بالایی برخورار است و هم اینکه قیمت مناسبی دارد. به همین منظور رگال خاص برای براورد نیازهای مشتریان خود و ایجاد مدل های متنوعی از رگال تصمیم گرفت که مدل های مختلفی رگال را برای شما تهیه و تولید کند. در این مقاله با ما همراه باشید تا مدل های مختلفی از رگال های لباس استیل آشنا شوید.

حتما شما نیز وارد فروشگاهی شده اید که به دلیل شلوغی و یا حجم زیاد لباس از دیدن لباس های آن امتناع کنید و ترجیح دهید هر چه سریع تر فروشگاه را ترک کنید. در عوض دیدن فروشگاهی که تمامی لباس های آن به صورت منظم آویزان شده و مدل های آن به صورت جداگانه به نمایش گذاشته شده است باعث می شود شما نیز تمایل به دیدن همه ی لباس ها دارید.

حال اتاقی را تصور کنید که کمد دیواری ندارد و تمامی لباس ها درون اتاق پخش شده است. انتخاب لباس از میان آن حجم از لباس های گوناگونی که همگی نیز چروک شده اند امری حوصله سر بر و خسته کننده است. این اتاق نیاز به فضایی برای آویزان کردن لباس دارد. اما جایی برای قرار دادن کمد دیواری و نصب آن وجود ندارد. چرا که فضای اتاق خواب بسیار کوچک است و با قرار دادن یک کمد دیواری که قیمت بسیار بالایی نیز برای ساخت ان باید پرداخت، تمام فضای اتاق خواب گرفته می شود.

به نظر شما چه راهی برای حل این مشکل وجود دارد؟ چگونه می توان از شر انبوهی از لباس های چروکیده خلاص شد و در عوض لباس های اتوکشیده و منظم تحویل گرفت. راه حل اسان و کم هزینه استفاده از رگال لباس می باشد. اگر اطلاعاتی در مورد قیمت رگال لباس استیل ندارید با ما همراه باشید.

 

قیمت رگال لباس استیل

  • رگال لباس خانگی

این نوع رگال لباس یکی از پرفروش ترین رگال های رگال خاص می باشد. رگال لباس خانگی علاوه بر اینکه فضایی برای آویزان کردن لباس دارد، می توانید از بخش های دیگر آن برای قرار دادن دکوری و قرار دادن کیف و کفش خود استفاده کنید. رگال لباس خانگی در رنگ های مختلفی به فروش می رسد که انتخاب رنگ آن وابسته به سلیقه شما و رنگ دکوراسیون منزلتان دارد. همچنین در نظر داشته باشید کیفی قفسه های آن چوبی می باشد و از استحکام بسیار بالایی برخوردار است.

قیمت این رگال لباس 2950000 تومان است. برای مشاهده محصول می توانید به فروشگاه رگال خاص مراجعه کنید.

قیمت رگال لباس استیل

قیمت رگال لباس استیل

  • رگال لباس کشودار

یکی از عمده درخواست های مشتریان این است که رگالی خریداری کنند که رگالی که خریداری می کنند دارای کشو نیز باشد تا بتوانند لوازم شخصی خود را درون ان قرار دهند. رگال لباس کشودار دارای فضایی برای آویزان کردن لباس، فضایی برای قرار دادن کیف و کفش، فضایی برای قرار دادن لباس های تا شده و بخشی نیز برای کشوهای خود دارد. این نوع رگال مدل های متنوعی دارد که تعداد کشوها در آن ها متفاوت است. برای مشاهده محصول می توانید به رگال خاص مراجعه کنید.

قیمت رگال لباس استیل

قیمت رگال لباس استیل

  • رگال لباس تک لاین

اگر فضای زیادی ندارید و می خواهید تنها بخش کوچکی از اتاق خواب را به رگال لباس اختصاص دهید. رگال خاص چاره ای اندیشیده است. می توانید از رگال لباس های تک لاین استفاده کنید. این رگال ها از میله های استیل ساخته شده اند و به دلیل حجم کم فضای خیلی کمی را اشغال می کنند. به راحتی می توانید هریک از این رگال ها را درون اتاق خواب و یا شرکت خود قرار دهید. برای مشاهده محصول می توانید به فروشگاه رگال خاص مراجعه کنید.

قیمت رگال لباس استیل

قیمت رگال لباس استیل

  • رگال دو لاین

این بار می خواهیم رگالی را معرفی کنیم که حجم زیادی از لباس های شما را در بر می گیرد. رگال لباس دو لاین دارای ظاهری بسیار ساده است و از چند میله استیل ساخته شده است. اما فضای زیادی برای آویزان کردن لباس دارد. رگال لباس دو لاین نیز در رنگ های مختلفی به فروش می رسد. برای مشاهده محصول می توانید به فروشگاه رگال خاص مراجعه کنید.

قیمت رگال لباس استیل

قیمت رگال لباس استیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.