مقالات

قیمت رگال چوبی

قیمت رگال چوبی

رگال لباس چوبی و قیمت رگال چوبی یکی از رگال های پرطرفدار است که امروز می خواهیم در مورد تنوع آن صحبت کنیم. در حالت کلی دو جنس مختلف از رگال لباس عامه پسندتر است. رگال لباس استیل که به تنهای حجم عظیمی از رگال لباس را در بر گرفته است و رگال لباس چوبی که هنوز هم برخی آن را به رگال لباس استیل ترجیح می دهند. با وجود اینکه این روزها در بیشتر فروشگاه ها رگال لباس استیل به چشم می خورد اما رگال چوبی هنوز هم از دایره مد خارج نشده است و مورد پسند بسیاری از مشتریان است.

یکی خلاقیت ها در زمینه تولید رگال لباس، توسط رگال خاص، تولید رگال لباس هایی است که از هر دو جنس چوب و استیل می باشند. در ادامه در مورد این رگال ها به بحث و بررسی می پردازیم. رگال خاص بزرگترین تولید کننده انواع رگال لباس آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. جهت مشاهده انواع مختلفی از رگال لباس می توانید به فروشگاه رگال خاص مراجعه کنید.

یکی از عمده کاربردهای رگال لباس در دکوراسیون منزل می باشد. عموما لوازم منزل چوبی می باشند. کمد، سرویس خواب، مبلمان و … عموما از جنس چوب است. به همین دلیل افراد ترجیح می دهند از لوازمی استفاده کنند که از چوب باشد تا با دکوراسیون منزل آن ها همخوانی داشته باشد. به همین دلیل استفاده از رگال لباس چوبی بسیار رایج شده است و برای دکوراسیون منزل استفاده می شود.

 

چرا از رگال لباس استفاده کنیم؟

فرض کنید دارای یک اتاق خواب نه چندان بزرگ هستید و حجم زیادی از لباس دارید. اتاق خواب شما نیز تنها یک کمد دیواری کوچک دارد که تنها بخش کمی از لباس های شما را در بر می گیرد. یکی از راه ها روی هم آویزان کردن همه ی لباس هاست که باعث می شود لباس هایی چروک برجای بماند که به ازای جدا کردن هر لباس دیگر لباس ها نیز با آن جابجا شوند. این موضوع علاوه بر اینکه شما را در انتخاب لباس آشفته می کند، از عمر لباس ها نیز می کاهد.

دومین راه استفاده از یک کمد دیواری جدید است. اما هم قیمت تهیه کمد دیواری زیاد است و هم اینکه فضای کافی برای نصب کمد دیواری در اتاق خواب وجود ندارد. همچنین در صورتی که در خانه مورد نظر مستاجر باشید، نمی توانید پس از پایان قرارداد کمد دیواری را با خود ببرید چرا که ممکن است برای خانه ی جدید مناسب نباشد.

به نظر شما بهترین راه حل چیست؟ رگال خاص این مشکل را حل کرده است. تنها کافیست با خرید رگال لباس تمامی مشکلات خود را رفع کنید. رگال لباس، در رگال خاص در انواع مختلفی به فروش می رسد که حتما یکی از آن ها مطابق با سلیقه شماست. برای مشاهده انواع مختلف رگال لباس می توانید به فروشگاه رگال خاص مراجعه کنید.

 

انواع رگال لباس

امروزه رگال‌ها با طراحی‌های شیکی که دارند می‌توانند یک قسمت زیبا از دکوراسیون داخلی اتاق شما شوند و علاوه بر آن همیشه لباس‌هایتان مرتب و به شکل زیبایی کنار هم قرار بگیرند.

رگال فلزی

رگال‌های فلزی از گذشته برای نگهداری لباس‌ها استفاده می‌شدند و امروزه همچنان کاربرد دارند چون این رگال‌ها علاوه بر مقاومت خوبی که دارند قیمت پایینتری نسبت به رگال‌های چوبی نیز دارند. رگال‌های فلزی بیشتر در مغازه‌ها و بوتیک و سالن‌ها استفاده می‌شوند.

 

رگال چوبی

نوع دیگر رگال‌های چوبی هستند که علاوه بر نظم دهی زیبایی و طراحی شیکی دارند و در اتاق خواب قسمتی از دکور محسوب می‌شوند. رگال‌های چوبی معمولا دارای طبقه و قفسه‌هایی برای نگهداری کیف و کفش نیز هستند.

 

رگال دو طبقه

یکی از رگال های ترکیبی که توسط رگال خاص تهیه و تولید شده است، رگال دو طبقه می باشد. بخشی از این رگال از جنس چوب است و بخش دیگر از جنس فلز است. با این رگال می توانید هم با دکوراسیون اتاق خواب خود ست کنید و هم اینکه از یک رگال لباس مستحکم بهره مند شوید. رگال لباس دو طبقه دارای دو بخش برای آویزان کردن لباس است. این رگال برای لباس های بلند مناسب نیست و تنها می توان برای لباس های کوتاه از آن استفاده کرد. برای مشاهده محصول می توانید به فروشگاه رگال خاص مراجعه کنید.

قیمت رگال چوبی

قیمت رگال چوبی

رگال ایستاده

این نوع رگال نیز مانند رگال دو طبقه از پایه های فلزی و کف چوبی تشکیل شده است. رگال ایستاده فضای کمی را اشغال می کند ولی می توان حجم زیادی از لباس را بر روی آن آویزان کرد. رگال لباس ایستاده دارای بخشی نیز برای قرار دادن کیف و کفش است. از این رگال می توانید برای اتاق خواب و یا شرکت خود استفاده کنید. همچنین در برخی از مزون ها نیز از رگال لباس ایستاده استفاده می شود. برای مشاهده محصول می توانید به فروشگاه رگال خاص مراجعه کنید.

قیمت رگال چوبی

قیمت رگال چوبی

رگال فانتزی

یکی از بهترین گزینه ها برای اتاق خواب کودکان شما استفاده از رگال لباس فانتزی است. این نوع رگال دارای کف های چوبی است و از پایه های فلزی تشکیل شده است. رگال فانتزی دارای دو بخش برای قرار دادن کیف و کفش و یک فضای بزرگ برای آویزان کردن لباس است. رگال فانتزی در مدل های مختلفی به فروش می رسد و تنها برای منازل کاربرد دارد. برای مشاهده محصول می توانید به فروشگاه رگال خاص مراجعه کنید.

قیمت رگال چوبی

قیمت رگال چوبی

رگال خانگی

یکی از پرفروش ترین رگال ها که مورد توجه بسیاری از مشتریان است، رگال لباس خانگی است. این نوع رگال در مدل های مختلفی به فروش می رسد و عمدتا به دلیل اینکه فضای زیادی برای قرار دادن دکوری و لباس دارد مورد توجه قرار گرفته است. رگال خانگی دارای کف چوبی و پایه های فلزی است. برای مشاهده محصول می توانید به فروشگاه رگال خاص مراجعه کنید و از قیمت آن مطلع گردید.

قیمت رگال چوبی

قیمت رگال چوبی

رگال لباس اتاق خواب

یک رگال تماما چوبی است که بسیار مورد توجه افرادی قرار گرفته که می خواهند رگال خود را با دکوراسیون چوبی ست کنند. این رگال دارای چندین طبقه نیز می باشد و در بخشی از آن می توانید لباس های خود را آویزان کنید. رگال لباس اتاق خواب یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که اتاق خواب آن ها فضای کوچکی دارد. برای مشاهده محصول می توانید به فروشگاه رگال خاص مراجعه کنید.

قیمت رگال چوبی

قیمت رگال چوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.