مقالات

خرید رگال لباس

خرید رگال لباس

برای خرید رگال لباس دیگر نیازی به گشت و گذار در شهر و رفتن به فروشگاه های مختلف نیست. فروشگاه رگال خاص، یک وب سایت فروشگاهی اینترنتی این کار را برای شما ساده کرده است. تنها کافیست به بخش فروشگاه این وب سایت مراجعه کنید تا با هزاران مدل مختلف از رگال لباس روبرو شوید. به راحتی می توانید مدل ها را با یکدیگر مقایسه کنید و با خیالی آسوده محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

رگال لباس جزو ابزاری است که از گذشته تاکنون دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده است. سال ها پیش این وسیله تنها برای فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گرفت و تنها مدل های محدودی از آن را می توانستید در فروشگاه های مختلف مشاهده کنید. اما طراحی رگال لباس سال های اخیر دستخوش تغییرلت بسیار زیادی شد که در نتیجه آن می توان گفت بار دیگر رگال لباس با مدل های جدیدتری روی کار آمد. این بار پای رگال لباس به دکوراسیون منزل هم رسید.

اگر با مشکل کمبود فضا در کمد خود روبرو هستید و با انبوه لباس های چروک روبرو هستید در این مقاله با ما همراه باشید. برای خرید رگال لباس نیاز به داشتن برخی از اطلاعات کافی با جنس و طراحی رگال می باشد. در این مقاله می خواهیم شما را با تمامی این اطلاعات روبرو کنیم. با رگال خاص همراه باشید.

انواع مختلف رگال لباس

از انجایی که قرار دادن رگال لباس در یک جایگاه مناسب یکی از دغدغه های اصلی پس از خرید رگال لباس می باشد. طراحان در حوزه تجهیزات فروشگاهی و خانگی انواع مختلفی از رگال لباس را تولید کرده اند که در جایگاه های مختلفی بتوانید از آن استفاده کنید. بیشتر افراد مایلند لباس هایشان به گونه ای قرار بگیرد چروک نشده و اسیبی به بافت لباس وارد نشود. به همین جهت لازم است در ابتدا نوع رگال لباس را تعیین کنید.

رگال لباس دیواری: این نوع رگال لباس مانند پلکانی است که به دیوار متصل می شود، از یک طرف با پیچ به دیوار متصل می شود و از سوی دیگر می توان به عنوان جای رخت آویز از آن استفاده کرد. رگال لباس های دیواری انواع مختلفی دارند که برای خرید رگال لباس دیواری می توانید به فروشگاه رگال خاص مراجعه کنید.

رگال لباس پایه دار: این رگال ها نیازی به نصب بر روی دیوار ندارند و استفاده از آن ها در تمامی مکان ها امکان پذیر است. از این نوع رگال برای مصارف خانگی و فروشگاهی استفاده می شود. این رگال ها در مدل های مختلف رگال یک طبقه، رگال دو طبقه، رگال تک لاین، دو لاین و … می باشد.

کسب اطلاعات بیشتر: بهترین مارک های رگال لباس

رگال قوطی: این مدل رگال که شبیه به یک قفسه مستطیلی شکل می باشد، هم کاربرد رگال دیواری را دارند و هم متحرک می باشند. این رگال در رنگ های مختلف طلایی، استیل، سفید، مشکی و … تولید می شود. ازاین رگال برای آویز انواع لباس و مدل های مختلف رگال و یا حتی برای طبقه بندی فروشگاهی یا خانگی میتوان استفاده کرد.

بدیهی است که هر یک از انواع رگال لباس به تنهایی دارای طراحی پرکاربرد و عالی هستند، اما استفاده از هر مدل رگال لباس مستلزم داشتن تعدادی چوب لباسی است. چوب لباسی ابزاری برای آویزان کردن البسه بر روی رگال‌های مختلف است، با آویزان کردن لباس بر روی چوب لباسی، لباس‌ها در بهترین حالت و بیدون هیچگونه صدمه و آسیب بر روی رگال قرار می‌گیرند.

البته ابزارهای دیگری مثل دستک و شاخک رگال نیز توسط طراحان تولید می‌شود که به کمک آن می‌توان وسایل بسیاری را بر روی رگال آویزان کرد، به عبارت دیگر دستک‌ها به عنوان پایه نصب رگال بر روی دیوار نصب می‌شوند و شاخک‌ها برای نگهداری البسه، کیف، روسری و… به کار برده می‌شوند. بنابراین خرید دستک و شاخک رگال نیز در هنگام خرید رگال لباس ضرورت خواهد داشت.

کسب اطلاعات بیشتر: رگال لباس از کجا بخرم؟

خرید رگال لباس در رگال خاص

رگال وسط دو طرفه

برای مشاهده رگال لباس به صورت رگال وسط دو طرفه، می توانید به فروشگاه رگال خاص مراجعه کنید. این رگال را می توانید در لاین وسط فروشگاه های لباس خود قرار دهید و یا اینکه از آن به صورت رگال خانگی استفاده کنید. این نوع رگال فضای زیادی را اشغال نمی کند و برای لباس های که ارتفاع کمتری دارند بسیار مناسب می باشد.

خرید رگال لباس

خرید رگال لباس

رگال لباس آهنی

مجموعه از رگال لباس ها که برای فروشگاه ها به کار می رود و حجم زیادی از لباس را در بر می گیرد. این رگال ها فلزی هستند و مقاومت بسیار بالایی دارند. رگال لباس آهنی عموما در مانتوفروشی ها و یا بوتیک های لباس بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. برای مشاهده رگال لباس آهنی می توانید به فروشگاه رگال خاص مراجعه کنید.

خرید رگال لباس

خرید رگال لباس

رگال لباس مثلثی

اگر به دنبال یک رگال لباس جدید و منحصر به فرد هستید که فضای زیادی را نیز اشغال نکند و در عین حال زیبا به نظر برسد می توانید از رگال لباس مثلثی استفاده کنید. این رگال مناسب برای اتاق خواب و یا شرکت شما می باشد. رگال مثلثی حجم زیادی از لباس را در برنمی گیرد و در عوض یک گزینه مناسب برای شیک تر کردن دکوراسیون منزل شما می باشد.

خرید رگال لباس

خرید رگال لباس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.