مقالات

خرید عمده رگال لباس

خرید عمده رگال لباس

راه اندازی یک فروشگاه فروش لباس نیازمند خرید عمده رگال لباس برای سازماندهی لباس های موجود در مغازه است. اما چه نوع رگال لباسی را باید انتخاب کنیم یا اصلا چنند نوع رگال لباس وجود دارد که برای فروشگاه ما مناسب است؟ بهتر است ابتدا با رگال به طور کلی آشنا شویم و سپس به دنبال یک خرید عمده رگال لباس مناسب باشیم. پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

رگال ها به طور کلی بخشی جدا نشدنی از صنعت پوشاک به حساب می آیند و همراه با مد دچار تغییراتی شده اند. رگال ها ابتدا به طور گسترده تنها در فروشگاه های فروش لباس یافت میشد اما با رشد این صنعت و ارائه مدل های زیبا و به روز، باعث شد تا دکوراسیون خانه ها نیز از آنها بی بهره نماند و آن را به کار بگیرد. البته که رگال های موجود در فروشگاه ها نیز امروزه همانند رگال های سابق نیست و تغییرات بسیاری کرده است که علاوه بر زیبایی لباس، به زیبایی و جلوه گری فروشگاه رگال خاص نیز می افزاید.

 

خرید عمده رگال لباس

ساده ترین نوع رگال، رگال ثابت ایستاده است. زمانی که امکان بهره گیری از رگال های دیواری میسر نباشد، از رگال های ثابت ایستاده استفاده میکنیم که توسط دو پایه در طرفین بر روسی زمین قرار میگیرند و این 2 پایه توسط میله ای به یکدیگر متصل اند. از این نوع رگال ها حتما در فروشگاه های شهر مشاهده نموده اید.

رگال ثابت چرخان نیز نوعی دیگر از رگال های ایستاده است که به طور کلی محل کمتری را میطلبد و به دلیل یک امکان خاص، میتواند برای مشتری جذابتر به شمار آید. امکان خاص این رگال این است که مشتری زمانی که در یک طرف رگال ایستاده است میتواند از بقیه لباس های رگال نیز بدون تحرک دیدن به عمل آورد و از طرفی این رگال حجم زیادی از لباس را در نقطه ای متمرگز میکند و در فضا به طور کلی صرفه جویی به عمل می آید.

رگال های ثابت دیواری نیز امروزه در فروشگاه ها به چشم میخورند. این رگال ها به دلیل اینکه بر روی زمین قرار نمیگیرند، فضایی را در زیر خود برای قرار دادن رگال دیگر و یا هر کاری آزاد میگذارد. البته که باید گفت این گونه رگال ها به دلیل ثابت بودن باید قبل از نصب بررسی شوند و در ارتفاع مناسبی برای لباسهایی مخصوص نصب شوند.

خرید عمده رگال لباس

خرید عمده رگال لباس

رگال های دیواری لزوما ثابت نیستند و رگال لباس دیواری پایه دار نوعی دیگر از انواع رگال به شمار می آیند. رگال های دیواری پایه دار از رگال های متحرک اند و ارتفاع آنان از سطح زمین قابل تنظیم است و بدون دغدغه میتوانید از این رگال ها استفاده کنید. هچنین این رگال ها به دلیل داشتن ویژگی های رگال ثابت دیواری تا حد زیادی در فضل صرفه جویی میکنند.

برای خرید عمده رگال لباس باید ابتدا فضای خود را بررسی نموده و مطابق با نیاز خود انتخاب نمایید. همچنین رگال های نامبرده در بالا هر کدام به صورت چوبی و فلزی موجود اند که میتوانید بر اساس دکوراسیون فروشگاه خود نسبت به خرید عمده رگال لباس اقدام کنید.

خرید عمده رگال لباس

خرید عمده رگال لباس

چرا رگال خاص؟

شاید با خود بگویید خرید عمده رگال لباس نیازمند زمان است و به برسی فضا نیاز دارد که این خود ذهنیت درستیست. اما رگال خاص با توجه به فضای شما و نیاز و البته دکوراسیون فروشگاه، اقدام به طراحی و راه اندازی رگال های فروشگاه شما خواهد کرد و خیال شما را از بابت محیطی بهینه آسوده خواهد گذاشت. همچنین رگال خاص برای خرید عمده رگال لباس طرح های نوین روز دنیا را ارائه میکند که میتواند جلوه فروشگاه شما را نسبت به رقبا متمایز نماید.

 

جمع بندی

خرید عمده رگال لباس

خرید عمده رگال لباس

یکی از دغدغه های راه اندازی یک فروشگاه موفق لباس، خرید عمده رگال لباس است که زمان زیادی را از شما خواهد گرفت. اما رگال خاص با ارائه خدماتی بی سابقه اقدام به طراحی رگال های داخل مغازه شما میکند و از فضا استفاده ای بهینه خواهد کرد. همچنین در خرید عمده رگال لباس، کیفیت رگال ها نیز اهمیت زیادی دارد چرا که قرار است وزن لباسها را تحمل کنند که همیشه هم ثابت نیست و دائما در حال تغییر است. پس یک برند عالی میتواند خاطری آسوده را در خرید عمده رگال لباس برایتان به ارمغان بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *