مقالات

راهنمای خرید انواع رگال مغازه ارزان

راهنمای خرید انواع رگال مغازه ارزان

با راهنمای خرید انواع رگال مغازه ارزان در خدمت شما هستیم. این روزها همه به دنبال اجناسی هستند که در عین داشتن کیفیت مناسب، قیمت مناسبی نیز داشته باشد و به عبارتی پس از چند روز خرید خراب نشود. در این مقاله با شما هستیم تا راهنمای خرید انواع رگال مغازه ارزان برای شما باشیم. یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای هر خانه و یا مغازه ای رگال لباس می باشد. همانطور که می دانید، به علت اینکه فروشگاه ها در مناطق معتبری هستند، دارای اجازه بالایی هستند در نتیجه متراژ مغازه ها بسیار کوچک است. بنابراین شما برای اینکه بتوانید تمامی اجناس خود را به نمایش بگذارید نیاز به رگال لباس دارید.

رگال لباس به شما کمک نی کند تا سایز مورد نظر خود را به درستی انتخاب کنید، همچنین تنوع لباس ها را با یک نگاه می توانید مشاهده کنید. یک فروشنده موفق در محل کار خود دارای نظم و انضباط است و در نتیجه به مشتریان خود کمک می کند تا به ساده ترین حالت ممکن بتوانند لباس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند. راحتی مشتریان و سردرگم نشدن آن ها یکی از بهترین راه ها برای جذب مشتری می باشد. با راهنمای خرید انواع رگال مغازه ارزان با ما همراه باشید.

کسب اطلاعات بیشتر: رگال فانتزی کودک

منظور از رگال لباس چیست؟

اگر صاحب مغازه هستید و در یک مغازه کوچک انبوه اجناس خود را نمی توانید جای کنید با ما همراه باشید. شاید باور نکنید ولی روی یک رگال لباس استاندارد شما می توانید 50 عدد لباس قرار دهید و از فضای فروشگاه خود بیشترین استفاده را داشته باشید. خیلی از افراد زمانی که وارد فروشگاه می شوند از شلوغی و بی نظم بودن فروشگاه کلافه شده و بدون خرید از مغازه خارج می شوند. متاسفانه بسیاری از افراد نقش رگال لباس را در فروشگاه خود نمی دانند و همین امر باعث می شود با سرعت بسیار بالایی مشتریان خود را از دست بدهند.

هرچه تعداد رگال لباس شما بیشتر باشد، لباس بیشتری را می توانید برای نمایش قرار دهید. حتی اگر تنوع جنس نیز نداشته باشید، رگال لباس متنوع باعث می شود مغازه شما پرتر به نظر برسد و بازدید بیشتری در روز داشته باشید.

رخت آویز که به آن رگل نیز گفته نی شود وسیله ای است از جنس چوب و یا فلز که به صورت ایستاده و یا دیواری مورد استفاده قرار می گیرد. شما برای آویزان کردن لباس حتما باید از چوب لباسی استفاده کنید که علاوه بر نظم دادن مانع از چروک شدن لباس های شما نیز می شود. بیشتر مغازه دارها برای اینکه حجم کمتری از مغازه اشغال شود از گال استفاده می کنند. با راهنمای خرید انواع رگال مغازه ارزان با ما همراه باشید.

انواع مدل های رگال لباس

رگال لباس ایستاده: این مدل از رخت آویز دارای دو پایه در اطراف است که به وسیله یک میله به هم متصل می‌شوند. این مدل معمولا برای جاهایی به کار می‌رود که امکان استفاده از رگال روی دیوار وجود ندارد. این نمونه رگال بیشتر در مانتو فروشی‌ها به چشم می‌خورد.

راهنمای خرید انواع رگال مغازه ارزان

راهنمای خرید انواع رگال مغازه ارزان

رگال لباس ثابت چرخان: این مدل دارای یک پایه ثابت است که معمولا پایه آن در زمین کار گذاشته می‌شود و یا روی زمین پیچ می‌شود. روی محور این میله یک دایره وجود دارد که امکان آویز کردن لباس روی آن فراهم است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این رگال قابلیت چرخش آن می‌باشد که به مشتری این امکان را می‌دهد که با چرخاندن رگال تک تک مدل‌ها را مورد بررسی قرار دهد.

راهنمای خرید انواع رگال مغازه ارزان

راهنمای خرید انواع رگال مغازه ارزان

رگال دیواری ثابت: در جاهایی که دیوار به اندازه کافی وجود دارد و کمبود فضا دارید باید از رگال دیواری استفاده کنید. این مدل رگال برای قسمت‌هایی استفاده می‌شود که اندازه لباس زیاد تغییر نمی‌کند. یعنی از نظر ارتفاع همیشه لباس‌هایی را که نمایش می‌دهید، تغییر نمی‌کند. این مدل معمولا به وسیله پیچ روی دیوار محکم می‌شود. در واقع شما برای جا‌به‌جا کردن این مدل باید پیچ‌های آن را باز کنید و در جای جدید مجدد پیچ کنید.

راهنمای خرید انواع رگال مغازه ارزان

راهنمای خرید انواع رگال مغازه ارزان

رگال دیواری پایه‌دار: این مدل از رخت آویز بیشتر در قسمت‌هایی استفاده می‌شود که اندازه لباس‌ها مدام در حال تغییر است. مانند: لباس بچه فروشی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای استفاده از این رگال‌ها معمولا پایه رگال روی دیوار محکم پیچ می‌شود. سپس رگال‌ها با اندازه دلخواه به صورت ریلی روی پایه نصب می‌شود. از مهم‌ترین ویژگی این رگال می‌توان به تغییر اندازه آن‌ها بدون جا‌به‌جا کردن پیچ و پایه اشاره کرد. در واقع یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های رگال در ایران محسوب می‌شود.

راهنمای خرید انواع رگال مغازه ارزان

راهنمای خرید انواع رگال مغازه ارزان

کسب اطلاعات بیشتر: بهترین مارک رگال لباس

رگال لباس از کجا بخریم؟

شاید این سوال در ذهن شما هم ایجاد شده باشد که رگال را از کجا باید بخریم. پاسخ به این سوال خیلی ساده است. در واقع شما به دو روش می‌توانید برای خود رگال را خریداری کنید. راهنمای خرید انواع رگال مغازه ارزان.

  1. خرید از فروشگاه رگال فروشی: اگر با بیرون رفتن از منزل مشکلی ندارید، می‌توانید به صورت حضوری به نزدیک‌ترین فروشگاه نزدیک محل سکونت خود مراجعه کرده و رگال مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. تنها مشکلی که این مدل خرید دارد، جنس فروخته شده پس گرفته نمی‌شود.
  2. خرید اینترنتی رگال: شما در منزل یا محل کار خود می‌توانید بدون خارج شدن از منزل و محل کار و بدون اتلاف وقت به یک فروشگاه اینترنتی مراجعه کرده و از میان انبوهی از مدل‌ها و قیمت‌ها جنس مورد نظر خود را خریداری کنید. تا هفت روز کاری فرصت دارید تا در صورت عدم رضایت از کالا آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید. رگال خاص در این زمینه حامی شما خواهد بود. تنها کافیست سری به فروشگاه اینترنتی رگال خاص بزنید و با انبوه مختلف رگال لباس در این فروشگاه مواجه شوید.

1 دیدگاه در “راهنمای خرید انواع رگال مغازه ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.