راهنمای خرید

ایده برای دکوراسیون ویترین مغازه

6 ایده برای دکوراسیون ویترین مغازه

برای اینکه بتوانید مغازه یا فروشگاه خود را در یک محله یا خیابان از سایر فروشگاه ها متمایز کنید، اولین و مهم ترین کاری که باید انجام دهید این است که جذاب ترین و خاص ترین ایده برای دکوراسیون ویترین مغازه را اجرا کنید. به طور کلی، ویترین مغازه، یک بوم خالی است که به شما این امکان را می دهد تا هم بهترین محصولات موجود در فروشگاه را به نمایش ‌بگذارید و هم با کمی خلاقیت، درخشش فوق العاده ای برای برند خود ایجاد کنید.

در واقع، انتخاب بهترین ایده برای دکوراسیون ویترین مغازه، اولین فرصت شماست که توجه رهگذران را به خود جلب کرده و آنها را به مغازه خود جذب کنید. از آنجایی که ویترین مغازه، یک فضای بازاریابی حیاتی است، بسیار مهم است که نه تنها آن را به درستی انجام دهید، بلکه از پتانسیل کامل آن استفاده کنید.

به همین منظور، برای کمک به شما در طراحی بهترین دکوراسیون مغازه، نکات و توصیه های برتری را در این زمینه آماده کردیم و همچنین نمونه های از بهترین ایده برای دکوراسیون ویترین مغازه را گردآوری کردیم تا بتوانید بهترین ویترین را برای مغازه و فروشگاه خود طراحی و اجرا کنید.

نکات کلیدی ایده برای تزیین ویترین مغازه

با در نظر گرفتن نکاتی که در ادامه به آن اشاره کردیم می توانید بهترین ایده برای ویترین مغازه خود را پیدا کنید و یک دکوراسیون عالی و خیره کننده برای ویترین مغازه طراحی و اجرا کنید:

یک داستان بگویید

معمولا ویترین های موفق، داستانی را بیان می کنند! برای مثال، پیروی از یک موضوع یا همزمانی با تعطیلات یا فصل یا مناسبت خاص، همیشه بهترین ایده برای دکوراسیون ویترین مغازه است.  البته در این رابطه لازم است کمی خلاقانه عمل کنید و قابل پیش بینی نباشید.

پس سعی کنید مبتکر باشید، غریب باشید و کسانی را که از آنجا می گذرند با چیزی که قبلاً با آن برخورد نکرده اند شگفت زده کنید. پس به جای اینکه ویترینی مشابه با فروشگاه های مجاور خود ایجاد کنید، کمی در اینترنت جستجو کنید و با ایده گرفتن از مدل هایی که در اینستاگرام، پینترست و سایر سایت های معروف وجود دارد، بهترین ایده برای دکوراسیون ویترین مغازه را پیدا کرده و اجرا کنید.

ایده برای دکوراسیون ویترین مغازه

از نور غافل نشوید

مردم اغلب متوجه نمی شوند که نورپردازی چقدر می تواند در ویترین مغازه موثر باشد، بنابراین از بازی جلوتر بروید و آزمایش کنید. نورپردازی در واقع آنقدر حیاتی است که می ‌تواند دکوراسیون ویترین مغازه را به بهترین شکل ممکن بسازد یا خراب کند! نورافکن ها راه بسیار خوبی برای تمرکز توجه بر روی قطعات کلیدی ویترین مغازه هستند.

از زوایای مختلف و رنگ ها استفاده کنید و آزمایش کنید که چگونه نور می تواند چشمان فرد را به سمت یک محصول سوق دهد. با گنجاندن نور، ویترین مغازه شما ممکن است چراغی برای دید بهتر، در میان ویترین های کسل کننده تر در همان خیابان باشد.

ایده برای دکوراسیون ویترین مغازه

خلاق باشید

بهتر است در هنگام طراحی دکوراسیون ویترین مغازه کمی فراتر از چیزهای معمول را در نظر بگیرید و خلاقیت به خرج دهید، چرا که مردم عاشق دیدن و کشف کردن چیزهای جدید هستند. ارتفاع ها و لایه های مختلف را با مواد مختلف، مثل رگال لباس خاص و شیک، پایه ها و آویزها اضافه کنید تا چشمان مشتری بتواند بیش از چند ثانیه به ویترین مغازه شما خیره شود.

همیشه ایده خوبی است که یک نقطه کانونی برای ویترین خود انتخاب کنید که به طور ایده آل در سطح چشم قرار گیرد و سایر قسمت های ویترین را متناسب با آن بسازید.

با توجه به این نکته، لازم است که در هنگام اجرای یک ایده برای دکوراسیون ویترین مغازه، لازم است که به بیرون از مغازه بروید و خودتان ببینید سطح چشم مشتری شما کجاست و ویترین از بیرون چگونه به نظر می رسد و نکات منفی و مثبت آن را با دقت مورد بررسی قرار دهید تا در نهایت به یک ترکیب عالی و خیره کننده در ویترین مغازه برسید.

جسور باشید

نکته دیگری که در رابطه با طراحی ویترین وجود دارد این است که همیشه در این موضوع جسور و مبتکر باشید و خود را محدود به مدل های تکراری و همیشگی که در دکوراسیون ویترین مغازه ها وجود دارد، نکنید.

این شانس شماست که عجیب و غریب، پر زرق و برق، باشکوه و سرزنده باشید. استفاده از اشیاء بزرگ یا وسایل چشمگیر و پالت رنگ روشن می تواند به این کار کمک کند.

اما اگر احساس می کنید این جسور بودن با سبک برند شما سازگار نیست، هنوز هم می ‌توانید توجه مشتریان را به خود جلب کنید، به عنوان مثال می توانید از یک طرح رنگ تک رنگ استفاده کنید، لوازم قدیمی و زیبا داشته باشید یا فقط بر یک یا دو محصول کلیدی در ویترین خود تأکید کنید.

ویترین مغازه را تمیز نگه دارید

اجازه ندهید ویترین مغازه شبیه به یک کمد آشفته و شلوغ به نظر برسد. وجود اقلام زیاد و بیش از حد در فضای ویترین می تواند برای کسانی که به داخل آن نگاه می کنند بسیار طاقت فرسا باشد و از ترس اینکه فضای داخلی مغازه شما نیز همین آشفتگی را داشته، از ورود افراد جلوگیری می کند.

همچنین از تمیز بودن ویترین نیز اطمینان حاصل کنید تا زیبایی و چشمگیر بودن دکوراسیون ویترین مغازه بهتر دیده شود. مطمئن شوید که فضای خیابان بیرون از ویترین شما نیز مرتباً جارو می ‌شود؛ ته سیگار، قوطی ‌های آبمیوه و و کیسه ‌های خرید همسایه ‌ها فقط باعث ناهموار به نظر رسیدن مغازه و فروشگاه خواهند شد.

ویترین را تغییر دهید

همیشه ویترین خود را بچرخانید و تغییر دهید. مثلا می توانید هر هفته یا هر ماه یا بر اساس تغییر فصل یا تغییرات مد، استایل هایی که در ویترین وجود دارند را تغییر دهید تا بتوانید توجهات بیشتری را به فروشگاه و مغازه خود جلب کرده و از این طریق به مشتریان بیان کنید که همیشه چیز جدیدی برای فروش دارید.

نمونه های از جدیدترین ایده ها برای دکوراسیون ویترین مغازه

در ادامه نمونه هایی از جدیدترین و خاص ترین ایده ها برای ویترین مغازه را ببینید و ایده بگیرید.

ایده برای دکوراسیون ویترین مغازه

 

ایده برای دکوراسیون ویترین بوتیک

 

ایده برای دکوراسیون ویترین مغازه و فروشگاه

 

ایده برای دکوراسیون ویترین فروشگاه

 

نمونه های از جدیدترین ایده ها برای دکوراسیون ویترین مغازه

 

رگال لباس در ایده ها برای دکوراسیون ویترین مغازه

 

 معرفی ایده ها برای دکوراسیون ویترین مغازه

خلاصه مطلب

در این مقاله، در کنار توضیح نکاتی که به شما کمک می کنند تا بهترین دکوراسیون را برای ویترین مغازه یا فروشگاه خود ایجاد کنید، چند ایده برای دکوراسیون ویترین مغازه نیز برایتان آماده کردیم که امیدواریم با در نظر گرفتن این نکات، بهترین ایده برای ویترین مغازه را طراحی و اجرا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *