مقالات

مدل های رگال لباس برای اتاق خواب

مدل های رگال لباس برای اتاق خواب

اگر به دنبال رگال لباس برای اتاق خواب هستید با ما همراه باشید. پیشنهادات آماده‌ی ارسال ای برای شما داریم. گاهی اوقات ممکن است فضای منزل شما به اندازه ای باشد که بتوانید دارای یک کمد دیواری جادار برای قرار دادن لباس ها و لوازم خود باشید. همچنین فضای کوچک خانه ها به این مشکل دامن زده است و سبب شده که همه ی ما به دنبال یک وسیله جانبی برای قرار دادن وسایل خود بگردیم. اینجاست که باید به سراغ ایده های جدید و نو باشیم تا فضای خانه ی خود را به بروزترین حالت ممکن درآوریم.

حتما شما نیز جزو همان افرادی هستید که به دنبال رگال لباس برای اتاق خواب خود می گردید. دیدن یک کمد دیواری شلوغ که حتی نیمی از لباس های شما را نیز درون خود جای نداده است کلافه کننده است. علاوه بر این مجبور هستید همیشه لباس های خود را تا کنید و درون کشو و یا چمدان جا کنید تا از شر یک اتاق شلوغ راحت شوید. که در نتیجه ی آن با کوهی از لباس های چروک روبرو خواهید شد. البته از این مورد نگذریم که طول عمر لباس ها هم با مچاله و چروک شدن آن ها کاهش می یابد. در این مقاله راهکارهای متفاوتی برای شما ارائه شده است که می توانید به صورت خلاقانه ای نظم خاصی برای اتاق خواب خود ایجاد کنید.

انواع رگال لباس برای دکوراسیون اتاق خواب

اگر نگاهی به چند سال پیش بیندازید، تعداد رگال های لباس بسیار محدود بود و معمولا در فروشگاه های لباس مورد استفاده قرار می گرفت. ابعاد این رگال ها هم به حدی بود که فضای زیادی را اشغال می کرد و اصلا برای اتاق خواب مناسب نبود. رگال خاص برای رفع مشکلات و ایجاد یک فضای جدید اقدام به تولید رگال لباس برای اتاق خواب کرده است. به نحوی که شما می توانید این رگال لباس را به بخشی از دکوراسیون اتاق خواب خود تبدیل کنید. رگال های لباس به نوعی طراحی شده اند که دارای یک فضا برای آویزان کردن لباس و یک فضا برای قرار دادن دکوری می باشند که فضای دلنشینی را ایجاد کنند.

رگال لباس برای اتاق خواب امروزه جزو لوازم ضروری برای منازل به شمار می آید که می توانید آن را با تم دکوراسیون اتاق خود ست کنید. همچنین در نظر داشته باشید ممکن است تمامی لوازم اتاق خواب شما چوبی باشد، در این صورت ترجیح می دهید یک رگال لباس چوبی برای خود برگزینید که نمای اتاق خواب بهم نریزد. رگال خاص برای حل این مشکل نیز اقدام به تولید رگال لباس برای اتاق خواب در جنس های مختلف کرده است که با توجه به نیاز خود می توانید هریک را برگزینید. در ادامه می خواهیم چندین نمونه رگال لباس برای اتاق خواب شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

رگال M111F

جدید ترین نوع رگال لباس برای اتاق خواب را می توان این نوع رگال دانست که به تازگی توسط طراحان رگال خاص طراحی شده است. این رگال دارای دو فضای جداگانه می باشد بدین صورت که بخشی از آن را می توانید برای آویزان کردن لباس و بخشی دیگر را برای قرار دادن کیف و کفش خود اختصاص دهید. این رگال لباس فلزی می باشد و در رنگ های سفید، طلایی و مشکی به فروش می رسد که می توانید با دکوراسیون اتاق خواب خود ست کنید.

گال لباس M111F برای اتاق خواب

همچنین بخوانید: ایده تزیین اتاق کودک

رگال خانگی M109

رگال خانگی یکی از انواع رگال لباس برای اتاق خواب می باشد که در عین سادگی بسیار کاربردی می باشد. این رگال می تواند به بخشی از دکوراسیون شما تبدیل شود و فضای دلنشینی را ایجاد کند. رگال خانگی مدل های متنوعی دارد و در بیش از 5 رنگ به فروش می رسد. همچنین این رگال فلزی می باشد و دوام بسیار بالایی دارد. رگال خانگی بخش کوچکی برای قرار دادن دکوری و یا کیف را دارد.

گال لباس خانگی M109 برای اتاق خواب

رگال M107

اگر به دبنال رگالی هستید که بیشترین استفاده را از آن داشته باشید، رگال M107 را به شما پیشنهاد می کنیم. این رگال در حالی که فضای زیادی از اتاق خواب شما اشغال نمی کند، دارای قفسه های متعددی می باشد که می توانید به طور دلخواه آن را پر کنید. بخشی برای آویزان کردن لباس، بخشی برای قرار دادن دکوری و حتی بخشی برای قرار دادن کیف و کفش در آن به چشم می خورد.

رگال لباس M107 برای اتاق خواب

رگال خانگی C101

اگر می خواهید با یک تیر دو نشان بزنید رگال C101 را به شما پیشنهاد می کنیم. این نوع رگال لباس برای اتاق خواب یکی از بهترین گزینه ها برای عزیزانی است که دارای فضای کافی برای قرار دادن دراور نیستند. بنابراین می توانید از رگالی استفاده کنید که در آن کشو نیز تعبیه شده است و می توانید در آن لوازم شخصی خود را نیز قرار دهید. این نوع رگال خانگی در کناز فضایی برای آویزان کردن لباس دارای چندین کشو می باشد. تعداد کشوها در مدل های مختلف آن فرق می کند که شما عزیزان با توجه به نیاز خود می توانید یکی از آن ها را برگزینید.

رگال لباس خانگی C101 برای اتاق خواب

همچنین بخوانید: ایده چیدمان اتاق خواب

رگال تک لاین

گاهی به دنبال رگال لباسی هستنید که تنها نیاز شما را برطرف کند و نمی خواهید به بخشی از دکوراسیون شما تبدیل شود و یا اینکه بر روی آن وسیله ای جز لباس قرار دهید، در این راستا استفاده از رگال های تک لاین بسیار مناسب می باشد. این نوع رگال در مدل های متنوعی در رگال خاص عرضه می شود. شما عزیزان با توجه به فضایی که برای آن در نظر گرفته اید می توانید یک از این رگال ها برگزینید.

رگال لباس تک لاین برای اتاق خواب

رگال دولاین

اگر حجم زیادی از لباس های شما در کمد دیواری جایی ندارد و می خواهید رگالی را انتخاب کنید که بتواند حجم زیادی از لباس را در خود جای دهد می توانید از رگال دو لاین استفاده کنید. این نوع رگال دارای دو فضا برای قرار دادن لباس می باشد.

همچنین بخوانید: ایده برای خانه های کم نور

رگال لباس دولاین برای اتاق خواب

کلام آخر

در این مقاله تنها با چند مورد محدود از دنیای رگال لباس در رگال خاص اشنا شدید. مدل های رگال خاص تنها به این موارد محدود نمی گردد. شما عزیزان برای مشاهده تعداد بیشتری از رگال های خاص می توانید به فروشگاه رگال خاص مراجعه کنید و با توجه به نیاز خود یکی از آن ها را برگزینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *